Назад до новин
1 травня, 2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні» (Assistance to the Small Farmers of Ukraine), ініційований The Howard G. Buffett Foundation, розпочинає черговий етап реалізації – обробка полів засобами захисту рослин 2024.
 
Учасниками програми можуть стати малі та середні аграрії будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у обробці полів ЗЗР за допомогою причіпних обприскувачів та сукупний обсяг землі, що перебуває в обробітку яких, становить:
  • до 1500 га для господарств Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської та Київської областей, сільськогосподарська техніка яких знищена/викрадена/постраждала внаслідок бойових дій;
  • до 1000 га для решти господарств з інших регіонів України.
Благодійна допомога, отримана від Благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.
 
Реалізація даного етапу проекту здійснюється шляхом надання Благодійною організацією аграрним підприємствам в тимчасове безоплатне користування наступної сільськогосподарської техніки:

Трактори:
  • 6195M

Обприскувачі:
  • JOHN DEERE M732 24m

Сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.

Для отримання благодійної допомоги необхідно подати звернення з комплектом документів через CRM-систему.
 
Термін прийому звернень щодо надання благодійної допомоги сільськогосподарським підприємствам – з 01 травня 2024 по 04 травня 2024 р.

Надання майна в тимчасове безоплатне користування не передбачає отримання прибутку чи інших благ для Благодійної організації та отримувача благодійної допомоги.

Консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за тел. +38 098 474 36 51; +38 098 631 36 23.
 
!!!ВАЖЛИВО!!!


Звернення, надіслані за невстановленою формою, без долучення необхідних документів та/або без зазначення повних відомостей, що вимагаються фондом, а також надіслані до старту проекту, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

ПЕРШОЧЕРГОВО розглядаються звернення від постраждалих та релокованих підприємств із Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської областей.

Звернення із решти областей України розглядатимуться після розподілу сільськогосподарської техніки серед постраждалих підприємств із вказаних регіонів.

Пріоритет у наданні благодійної допомоги надаватиметься фермерським господарствам, які самостійно об’єднуються для спільного користування технікою.