Назад до новин
19 лютого, 2024

Інформаційне повідомлення щодо весняної посівної кампанії

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні» (Assistance to the Small Farmers of Ukraine), ініційований The Howard G. Buffett Foundation, розпочинає черговий етап реалізації – весняна посівна кампанія 2024.
Учасниками програми можуть стати малі та середні аграрні господарства (до 1500 га) будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у проведенні весняно-польових робіт. Благодійна допомога, отримана від Благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.
Звернення приймаються з 19 по 28 лютого 2024 року.
Реалізація даного етапу проекту здійснюється шляхом надання Благодійною організацією аграрним підприємствам в тимчасове безоплатне користування наступної сільськогосподарської техніки:

Трактори:
  • NEW HOLLAND T5.110 ЕС S
  • JOHN DEERE 6140B, 6R215, 8R340

Сівалки:
  • MONOSEM 8R70NGP, 8/15 row NG
  • KINZE 3005 8R70, 3600
  • AGROKALINA KASI 3,2, KASI 3,6
  • John Deere 1590
  • HORSCH Avatar 12.25 SD
Сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.
Для отримання благодійної допомоги необхідно подати звернення з комплектом документів через CRM-систему у встановлений Фондом термін.
Старт прийому звернень щодо надання благодійної допомоги сільськогосподарським підприємствам – 19.02.2024.
Надання майна в тимчасове безоплатне користування не передбачає отримання прибутку чи інших благ для Благодійної організації та отримувача благодійної допомоги.

Консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за тел. +38 098 474 36 51; +38 098 631 36 23.

 
Звернення, надіслані за невстановленою формою, без долучення необхідних документів та/або без зазначення повних відомостей, що вимагаються фондом, а також надіслані до старту проекту, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

ПЕРШОЧЕРГОВО розглядаються звернення від постраждалих та релокованих підприємств із Херсонської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської областей.

Звернення із решти областей України розглядатимуться після розподілу сільськогосподарської техніки серед постраждалих підприємств із вказаних регіонів.

Пріоритет у наданні благодійної допомоги надаватиметься фермерським господарствам, які об’єднуються для спільного користування технікою.